O NAS

MJ Energy

O NAS

MJ ENERGY
jest liderem rynku w zakresie rozwiązań serwisowych dla jednostek samorządów lokalnych.

Aby spełnić oczekiwania rozwijamy współpracę o nowe możliwości: nowy produkt MJViewer do inwentaryzacji GIS; wizualizacje 3D Mapping; aplikacja do zgłaszania awarii i zarządzania oświetleniem miejskim; nowoczesne oświetlenie przemysłowe oraz biurowe, które sprawdza się w trudnych warunkach pracy jak i nowoczesnych obiektach przemysłowych.

Wiele dokonaliśmy wspólnie i jeszcze wiele możemy wykonać w zakresie poprawy efektywności energetycznej Twojego Miasta, Gminy, Zakładu przemysłowego.

NASZA MISJA

MJ Energy misja

Od wielu lat zajmujemy się światłem, efektywnością energetyczną, oświetleniem ulicznym oraz wsparciem dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie modernizacji systemów oświetlenia zewnętrznego. Dzięki wspólnej pracy, wspaniałemu zespołowi ludzi osiągnęliśmy wiele. Napawa nas duma gdy podróżując po Polsce przejeżdżamy przez Miasta, Gminy, w których wykonywaliśmy inwentaryzacje, audyty co przekłada się na nowoczesne i efektywne energetycznie oświetlenie uliczne.
Misją firmy MJ ENERGY jest pomoc we wdrażaniu programów zgodnie z ideą:
oszczędzaj czas, pieniądze, energię.

HISTORIA FIRMY

MJ Energy historia

Wszystko zaczęło się bardzo dawno temu od fascynacji Syna do pracy swojego Ojca i tak już zostało po dzień dzisiejszy! Postanowiliśmy rozpocząć własną działalność pod szyldem MJ Energy Bogusław i Jakub Sucheccy Sp. J.

MJ Energy zespół
List Nominacyjny

LIST NOMINACYJNY

EORG

2 czerwca 2022 r. w Rezydencji Luxury Hotel**** w Piekarach Śląskich odbędzie się najbardziej prestiżowe wydarzenie biznesowe w Polsce - Międzynarodowe Forum Gospodarcze, organizowane przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. Na Forum pojawią się samorządowcy z całej Polski, prezesi oraz dyrektorzy firm zarówno prywatnych, jak i państwowych ze wszystkich sektorów gospodarki - nieruchomości, innowacje, branża energetyczna, chemiczna, medyczna, turystyczna, przemysłu ciężkiego czy technologii IT. Udział wezmą również przedstawiciele środowisk akademickich przede wszystkim politechnik i uniwersytetów.
Nasza firma została nominowani do nagrody gospodarczej "CHAMPION BIZNESU" za niebywałe osiągnięcia, prężny rozwój, unikatowe rozwiązania oraz utrzymywanie profesjonalnych i owocnych relacji z kontrahentami.

Więcej informacji na stronie:

miedzynarodowe-forum

POLSKA NAGRODA JAKOŚCI 2021

Polska Nagroda Jakości

jest nagrodą gospodarczą przyznawaną firmom, które prezentują wysokie standardy zarządzania w swoim środowisku pracy, a także oferują klientom produkt najwyższej jakości.

Prowadzi go Polska Agencja Przedsiębiorczości wraz z redakcją "Forum Przedsiębiorczości" i  „Biznes Plus” w Gazecie Wyborczej. Na łamach papierowych i w internetowym wydaniu prezentowane są firmy, które cechuje solidność i dbałość o standard oferowanych usług i produktów. Dostrzegani są tylko ci, którzy są wartymi zaufania partnerami biznesowymi. Nagrody są wyrazem uznania za dotychczasowe osiągnięcia.

Z dumą informujemy, że nasza firma MJ ENERGY BOGUSŁAW I JAKUB SUCHECCY SPÓŁKA JAWNA otrzymała POLSKĄ NAGRODĘ JAKOŚCI 2021.

Nagrody gospodarcze zostały wręczone przy pełnej oprawie medialnej (Forbes, Gazeta Wyborcza, TV Polsat, Rzeczpospolita, Interia) w trakcie oficjalnej gali podsumowującej VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości (Polski Kongres Przedsiębiorczości).

INNOWACJE DLA MIAST

PFR

W ramach analizy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) dla Miast powstała mapa ekosystemu polskich firm technologicznych współpracujących z samorządami. Na Mapie, zawierającej przegląd rynku SMART CITY została uwzględniona nasza firma. MJ ENERGY znajdą Państwo w kategorii Efektywność Energetyczna jako firmę wykonującą audyty energetyczne i inwentaryzacje dla samorządów.

Więcej informacji na stronie PFR w materiale:

"Innowacje dla miast. Wyzwania we współpracy samorządów z przedsiębiorstwami technologicznymi"

PARTNERZY BIZNESOWI

Współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami sprzętu i oprogramowania w sektorze efektywności energetycznej, dzięki czemu stale podnosimy swoje kwalifikacje i możemy korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań.

REFERENCJE

O firmie

MJ ENERGY jest liderem rynku w zakresie rozwiązań serwisowych dla jednostek samorządów terytorialnych. Od wielu lat zajmujemy się światłem, efektywnością energetyczną, oświetleniem ulicznym oraz wsparciem w zakresie modernizacji systemów oświetlenia zewnętrznego.
OSZCZĘDZAJ CZAS, PIENIĄDZE, ENERGIĘ - BĄDŹ EKO

Kontakt

ul. Świderska 47
05-400 Otwock
NIP: 5322083738

biuro:
05-400 Otwock
Hugona Kołłątaja 4 lok. 25

605 554 465; 605 555 631
biuro@mjenergy.pl

Na stronie

Prześlij kontakt

Prześlij adres e-mail - odpiszemy
Copyright © 2020 MJ ENERGY. All Rights Reserved.

Search