O NAS

MJ Energy

O NAS

MJ ENERGY
jest liderem rynku w zakresie rozwiązań serwisowych dla jednostek samorządów lokalnych.

Aby spełnić oczekiwania rozwijamy współpracę o nowe możliwości, nowy produkt Energy Viewer do inwentaryzacji GIS, Wizualizacje 3D Mapping, Nowoczesne oświetlenie przemysłowe oraz biurowe które sprawdza się w trudnych warunkach pracy jak i nowoczesnych obiektach Przemysłowych DHL w Nowej Wsi Wrocławskiej, DHL w Tuchomiu.

Wiele dokonaliśmy wspólnie i jeszcze wiele możemy wykonać w zakresie poprawy efektywności energetycznej twojego Miasta, Gminy, Zakładu przemysłowego.

NASZA MISJA

MJ Energy misja

Od wielu lat zajmujemy się światłem, efektywnością energetyczną, oświetleniem ulicznym oraz wsparciem dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie modernizacji systemów oświetlenia zewnętrznego. Dzięki wspólnej pracy, wspaniałemu zespołowi ludzi osiągnęliśmy wiele. Napawa nas duma gdy podróżując po Polsce przejeżdżamy przez Miasta, Gminy, w których wykonywaliśmy inwentaryzacje, audyty co przekłada się na nowoczesne i efektywne energetycznie oświetlenie uliczne.
Misją firmy MJ ENERGY jest pomoc we wdrażaniu programów zgodnie z ideą:
oszczędzaj czas, pieniądze, energię.

HISTORIA FIRMY

MJ Energy historia

Wszystko zaczęło się bardzo dawno temu od fascynacji Syna do pracy swojego Ojca i tak już zostało po dzień dzisiejszy! Postanowiliśmy rozpocząć własną działalność pod szyldem MJ Energy Bogusław i Jakub Sucheccy Sp. J.

MJ Energy zespół

PARTNERZY BIZNESOWI

Współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami sprzętu i oprogramowania w sektorze efektywności energetycznej, dzięki czemu stale podnosimy swoje kwalifikacje i możemy korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań.

REFERENCJE

O firmie

MJ ENERGY jest liderem rynku w zakresie rozwiązań serwisowych dla jednostek samorządów terytorialnych. Od wielu lat zajmujemy się światłem, efektywnością energetyczną, oświetleniem ulicznym oraz wsparciem w zakresie modernizacji systemów oświetlenia zewnętrznego.
OSZCZĘDZAJ CZAS, PIENIĄDZE, ENERGIĘ - BĄDŹ EKO

Kontakt

ul. Świderska 47
05-400 Otwock
NIP: 5322083738

biuro:
05-400 Otwock
Hugona Kołłątaja 4 lok. 25

605 554 465; 605 555 631
biuro@mjenergy.pl

Na stronie

Prześlij kontakt

Prześlij adres e-mail - odpiszemy
Copyright © 2020 MJ ENERGY. All Rights Reserved.

Search